Mieszkanie Plus w Łowiczu: rozpoczęcie budowy jeszcze w 2019 r.

W Łowiczu przy ul. Krudowskiego powstanie 96 mieszkań w ramach programu Mieszkanie Plus. Spółka PFR Nieruchomości uruchomiła tu przetarg na wybór generalnego wykonawcy tej inwestycji. Budowa ma ruszyć jeszcze w tym roku.

W Łowiczu planowana jest budowa trzech czterokondygnacyjnych bloków, które pomieszczą 96 mieszkań o średnim metrażu 52 mkw. Przyszli najemcy będą mieli do dyspozycji także 97 miejsc parkingowych. Działka położona jest w północnej części miasta. Do rynku jest stąd ok. 2 km. W promieniu 500 metrów od planowanej inwestycji są sklepy oraz zespół szkół. W odległości ok. 800 metrów jest niepubliczny zakład opieki zdrowotnej.

– Łowicz to kolejne po Dębicy miasto, w którym  jeszcze w tym roku wbijemy pierwszą łopatę pod budowę Mieszkań Plus. Średniej wielkości samorządy, w których pojawia się niewiele inwestycji deweloperskich, także borykają się z brakiem mieszkań głównie dla rodzin i młodych ludzi. My zamierzamy wypełnić tę lukę – podkreśla prezes PFR Nieruchomości Mirosław Barszcz.

Więcej informacji:
www.mieszkanieplus.gov.pl
www.infonajem.pl